Yeni Bir Samsung Cihaz Daha Tanıtıldı: Galaxy XCover 3

Yeni Bir Samsung Cihaz Daha Tanıtıldı: Galaxy XCover 3

Samsung durdurulamıyor. Şimdi de düşmelere, suya ve toza dayanıklı yeni Galaxy Xcover 3 tanıtıldı. Ürün bandı hiç boş kalmayan Samsung yeni ürünüyle orta sınıfı hedefliyor. 

Galaxy Xcover 3; 4.5 inçlik ekranı, 480x800 piksel çözünürlüğü, 1.5 GB belleği ve 8 GB depolama alanı, 1.2GHz çekirdek hızı ve 2 MP kamerasıyla oldukça orta seviye bir mobil cihaz. Ancak microSd kart yuvası bulunan Galaxy Xcover 3 en azından depolama alanında cimri davranmamış oluyor. Galaxy Xcover 3 NFC, Wi-Fi, Bluetooth 4 ve LTE cat.4 gibi bağlantı türlerini de destekleniyor.

Galaxy Xcover 3, sağlamlık konusunda ABD ordusu standardı olan MIL-STD 810G'yi (Military Standart 810 = yerçekimine dayanıklılık kodu) ve IP-67 (international protection 67 = katı ve sıvı cisim korunma kodu) standartlarını kullanıyor ve 1 buçuk metreden düşse dahi darbelere dayanabiliyor.

Telefon Android 4.4 işletim sistemiyle geliyor ve kısa zaman içinde Android 5.0'a güncelleneceği sözü de veriliyor. Galaxy Xcover 3'ün fiyat ve çıkış tarihi ise şimdilik belli değil.

Samsung Pay Resmen Tanıtıldı

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S5 Karşılaştırması

YORUMLAR