Yeni Bir Sızıntı Asus ZenWatch 3'ün Tasarımını Ortaya Koydu

Yeni Bir Sızıntı Asus ZenWatch 3'ün Tasarımını Ortaya Koydu

Son dönemlerde giyilebilir teknolojii üzerine ürünler piyasaya süren Asus'un yeni saatine dair detaylar gelmeye başladı. Geçtiğimiz gün çıkış tarihi kesinleşen ZenWatch 3'ün şimdi de tasarımı kesinleşti.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz gün "Asus, ZenWatch 3'ün Çıkış Yapacağı Tarih Hakkında İpucu Verdi" haberiyle Asus'un yeni saatinin çıkış tarihi hakkında detayları sizlerle paylaşmıştık. Bu ay sonunda tanıtılması neredeyse kesinlik kazanan yeni saatin şimdi de tasarımına dair bilgiler gelmeye başladı. Asus ZenWatch 3'ün tasarımı hakkında bilgi veren haber kaynakları, saatin yuvarlak ekrana sahip olacağını da ortaya çıkarmış oldu.

Uzun süredir ortaya atılan iddialarda ZenWatch 3'ün yuvarlak ekrana sahip olacağına dair detaylar internette dolaşıyordu. Bu nedenle daha önceki 2 saatinde kare ekran kullanan Asus'un ZenWatch 3 ile yuvarlak ekrana geçiş yapması beklenen bir haberdi. Saatin sağ tarafında 3 farklı düğmenin yer aldığı da gözlerden kaçmıyor. Bu düğmelerin şu an ne işe yaradığı hakkında bir fikir yürütülemese de saatin tasarımı büyük oranda kesinleşti diyebiliriz. Öte yandan saatin resmi tanıtımının IFA 2016'da olması bekleniyor. 

Asus ZenFone 3 Fiyatı ve Teknik Özellikleri Açıklandı, Snapdragon 821 Kulanacak

Asus Zenfone Max İçin Android Marshmallow Yayınlandı

YORUMLAR