Yeni BlackBerry Telefonları İçin Hedef CES 2017

Yeni BlackBerry Telefonları İçin Hedef CES 2017

Bilindiği gibi BlackBerry artık kendi akıllı telefonlarını yapmayacağını açıkladı. Bunun yerine akıllı telefon pazarına girmek isteyenlere BlackBerry markasıyla dış kaynak sağlayacağını açıklayan şirket, bir başka deyişle yatırımcılara göz kırpmıştı. Kısa süre önce de Çinli şirket TCL'nin bünyesine katılan BlackBerry, CES 2017'de yeniden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Size konuyla ilgili iki haberimiz var. İyi haber, BlackBerry akıllı telefonlarını TLC'nin kanatları altında görmek istiyorsanız, uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız. Twitter'da TCL'nin Kuzey Amerika Genel Müdürü Steve Cistulli'nin yazdığı bir twit, TCL'nin CES 2017'de yeni BlackBerry cihazlarını duyuracağını doğruluyor. 

Attığı twitte, "Çok heyecan verici haberler var. CES 2017'de yeni BlackBerry telefonları duyurmak için sabırsızlanıyorum" diyen Cistulli, Ocak 2017'de gerçekleştirilecek etkinlikte neler göreceğimize dair ipuçları verdi. Aslında bu durum TCL'nin yalnızca birkaç haftası kaldığını gösteriyor. Dolayısıyla ne tür bir telefonla karşılaşacağımızı bilmediğimizden heyecan yarattı diyebiliriz. 

Bilmeyenler için bir hatırlatma yapalım; TCL mobil sektöründe yeni bir isim değil. Şirket, Alcatel telefonlarının da arkasında ve bu konuda deneyimli olduklarını çoktan kanıtladılar. Ancak BlackBerry cihazlara ne katacaklar henüz bilmiyoruz. Sizce BlackBerry tekrar rekabet ortamına dahil olur mu?

WhatsApp, BlackBerry 10 ve BBOS'un Fişini 2017'de Çekecek

Apple Akıllı Araba İşletim Sistemi Yapmak İçin Blackberry ile Çalışıyor

YORUMLAR