Yeni Call of Duty'nin İsmi Sızdırıldı

Bir süredir çeşitli söylentiler ile gündeme gelen yeni Call of Duty'nin ismi sızdırıldı. Peki yeni oyunun ismi ne olacak ve ne zaman çıkacak?

Yeni Call of Duty'nin İsmi Sızdırıldı -1

Söz konusu şey oyunlar olduğunda sızıntıların kaynakları oldukça çeşitlilik gösterebiliyor. Öte taraftan bu sefer daha ilginç bir kaynak ile karşı karşıyayız. Yeni Call of Duty'nin ismi Doritos'un üzerinde çalıştığı bir promosyonla birlikte ortaya çıktı. İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar!

Yeni Call of Duty Belli Oldu!

TheGamingRevolution tarafından paylaşılan paylaşılan yeni bir gönderiye göre cips markası Doritos, Call of Duty serisinin yeni oyunu üzerinde bazı promosyonlar sağlamaya hazırlanıyor. Bu kapsamda hazırlanan tasarımlarla birlikte oyunun bazı detayları da ortaya çıktı.

Bu kapsamda yeni oyun Call of Duty Black Ops Cold War olarak adlandırılacak gibi gözüküyor. Sızıntının daha önceki raporlarla ve söylentilerle uyuştuğunu söyleyebiliriz. Eğer hatırlatmak gerekirse yeni oyunun ağırlıklı olarak Vietnam'a odaklanması, sadece ABD perspektifinden değil aynı zamanda Vietnam perspektifin de oynanış barındırması bekleniyor.

Yine promosyon üzerinden ilerlediğimizde, kampanyanın başlangıç tarihinin 5 Ekim 2020 olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz sene tanıtılan Modern Warfare'ın 1 Ekim tarihinde oyuncularla buluştuğunu göz önüne alırsak yeni oyunun da 1 Ekim 2020 dolaylarında duyurulmasını bekleyebiliriz.

Peki siz bu sızıntılar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni oyun ne zaman tanıtılacak? Konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR