Yeni Call of Duty Oyunu Ne Olacak?

Yeni Call of Duty oyununun yapımına başlandı ancak söz verildiği gibi oyunun duyurusu 21 Mart tarihinde yapılmadı. Oyun hakkındaki söylentilerde hız kaybetmeden devam ediyor, Call of Duty: Modern Warfare 4 olarak adlandırılan yapımın farklı bir isimle la

Yeni Call of Duty Oyunu Ne Olacak?

Yeni Call of Duty oyununun yapımına başlandı ancak söz verildiği gibi oyunun duyurusu 21 Mart tarihinde yapılmadı. Oyun hakkındaki söylentilerde hız kaybetmeden devam ediyor, Call of Duty: Modern Warfare 4 olarak adlandırılan yapımın farklı bir isimle lanse edileceği söylense de oyunun yapımında yer alan ekipler Modern Warfare ekibi olarak dikkat çekiyor.

Call of Duty: Black Ops 2 ile birlikte Treyarch bu yıl sırasını Infinity Ward’e teslim etti, yani bu yıl sıra Infinity Ward’ün Call of Duty geliştirme sırası ve işte bu yüzden akıllara gelen tek oyun Modern Warfare oluyor. Ancak bir önceki Modern Warfare oyunu olan Modern Warfare 3 ile birlikte Modern Warfare serisinin bittiğini işaret eden Infinity Ward bizlere farklı bir hikaye sunabilir.

Oyunun bugün sızdırıldığı düşünülen posteriyle de beraber yeni söylentiler ortaya çıktı. Bunlardan en önemlisi ve oyuncularında doğru olmasını dilediği söylenti; Sevilen Modern Warfare karakteri olan Ghost için bir oyunun yapılıyor olması. Oyunun adı içinde tahminler var, söylentilere göre yeni oyunun adı Call of Duty: Ghosts olabilir.

Bu arada yeni oyunun bir geçiş oyunu olduğunu söylemekte de fayda var. Bazı kaynaklarda yapımın yeni nesil oyun konsolları için geliştirildiği söylense de bu olasılığın oldukça düşük olduğu bir gerçek. 

Dead Island: Riptide Sağlam Geliyor

YORUMLAR