Yeni Call of Duty Oyunu Yeni Grafik Motoru ile Geliyor!

FPS severlerin merakla beklediği yeni Call of Duty oyunu için duyuru tarihe çok az bir süre kaldı. 1 Mayıs tarihinde resmen duyurulması beklenen onuncu Call of Duty oyunu muhtemel adı Call of Duty: Ghosts olmasını beklediğimiz yapım sürpriz bir gelişme i

Yeni Call of Duty Oyunu Yeni Grafik Motoru ile Geliyor!

FPS severlerin merakla beklediği yeni Call of Duty oyunu için duyuru tarihe çok az bir süre kaldı. 1 Mayıs tarihinde resmen duyurulması beklenen onuncu Call of Duty oyunu muhtemel adı Call of Duty: Ghosts olmasını beklediğimiz yapım sürpriz bir gelişme ile duyurulabilir.

Bu sürpriz gelişme serinin yakından takipçileri için oldukça sürpriz olacaktır. Öyle ki, uzun zamandan beri yani Call of Duty 4 Modern Warfare oyunundan beri aynı grafik motorunu kullanan ve sadece üzerinde bazı oynamalar ile geliştiren yapımcılar yeni oyunla birlikte yeni bir grafik motorunu oyunculara sunmaya hazırlanıyor olabilir.

Bu iddiayı ortaya atan ise Call of Duty: Ghosts’u listeleyen TESCO oldu. Böyle bir şey gerçek ise bu yıl bizleri inanılmaz bir oyun bekliyor olabilir.

Counter Strike: Global Offensive 7 Yeni Haritası

YORUMLAR