Yeni Call of Duty Yeni Nesil Konsollara Gelebilir

Yeni Call of Duty sesleri yükseliyor ve yavaş yavaş yeni oyuna dair ilk bilgiler gün ışığına çıkmaya başladı. Yeni oyunun yeni bir Modern Warfare oyunu olacağı konuşuluyordu ancak beklenen olmayacak gibi görünüyor. Daha önce yayınladığımız haberde yeni C

Yeni Call of Duty Yeni Nesil Konsollara Gelebilir

Yeni Call of Duty sesleri yükseliyor ve yavaş yavaş yeni oyuna dair ilk bilgiler gün ışığına çıkmaya başladı. Yeni oyunun yeni bir Modern Warfare oyunu olacağı konuşuluyordu ancak beklenen olmayacak gibi görünüyor. Daha önce yayınladığımız haberde yeni Call of Duty oyunun adının Call of Duty: Moder Warfare 4 değil Call of Duty: Ghosts olabileceğini belirtmiştik.

Şimdi ise Infinity Ward’den sızan bilgiler bu söylentinin gerçek olabilme ihtimallerini yükseltti. Sızan ilk bilgiler doğrultusunda oyunun yine bir Modern Warfare esintisine sahip olacağı ama oyunun adında Modern Warfare ibaresine yer verilmeyeceği belirtildi. Bunun yerine Call of Duty hayranlarının çok sevdiği Modern Warfare 2’den hatırlayacağımız Ghost karakterinin hikayesine yer verileceği ve oyunun adının da bu yönde Call of Duty: Ghosts olacağı söyleniyor.

Oyun Black Ops 2 tarzında bir oyun olacak yani gelecekte geçen bir yapım bizleri bekliyor ancak oyunun konusu nedeniyle Black Ops 2’de gördüğümüz teknolojik unsurları bu oyunda göremeyeceğiz. Yani silahlar, robotlar vs. olsun yeni Call of Duty oyununda yerini günümüz silahlarına bırakacak. Yeni Call of Duty oyunu hakkındaki en büyük iddia ise oyunun yeni jenerasyona gelecek olması oldu. Yani bizleri yeni nesil grafiklere sahip bir Call of Duty oyunu karşılayabilir.

Tomb Raider Listelerde Hala İlk Sırada

YORUMLAR