Yeni Call of Duty'nin İsmi Belli Oldu: Infinite Warfare

Yeni Call of Duty'nin İsmi Belli Oldu: Infinite Warfare

FPS oyunu dendiği zaman akla ilk gelen yapımlardan biri şüphesiz ki Call of Duty. 2016 yılının sonlarına doğru bizlerle buluşacak yeni Call of Duty'nin ismi internete sızdı.

Yeni Call of Duty'nin isminin ne olacağı uzun süredir devam eden bir tartışma konusuydu. Bugün PlayStation Store'un "Öne Çıkanlar" kısmında yer alan Call of Duty: Infinite Warfare yazısı ise tüm düşünceleri değiştirdi. Sony yetkilileri tarafından fark edilip anında kaldırılan bu girdinin görseli ise sızdırılmaktan kurtulamadı.

Oyunun bir bilim-kurgu alt yapısına sahip olacağı da açıklanan bilgiler arasında yer alıyor. Yetkililerin Twitter'dan söylediklerine göre haftaya oyunun ismi resmi olarak açıklanacakmış, yani yeni Call of Duty ilk gösterimini yapacak.

Warfare kelimesiyle serilerine hızla devam eden Activision, bakalım bu konuyu nerede sonlandıracak; ya da sonlandıracak mı? Ghosts ve Black Ops 3'ün beklentiyi karşılamaması her ne kadar endişe uyandırsa da, yenisini görmeden yorum yapmayı biraz erteleyelim. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce yeni Call of Duty: Infinite Warfare beklenileni verebilecek mi? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşın. 

Yeni Call of Duty Oyunu Tamamen Uzayda Geçebilir

Battlefield 5 Hakkındaki Yeni Söylenti Ortalığı Kasıp Kavurdu

Doom'un Yaratıcılardan Yeni Bilim-Kurgu Temalı Oyun: Blackroom

YORUMLAR