Yeni Cep İğnesi AdrenaCard Hayatınızı Kurtarabilir

Yeni Cep İğnesi AdrenaCard Hayatınızı Kurtarabilir

Ciddi alerjilere sahip olan bireyler için yeni geliştirilen cüzdan iğnesi AdrenaCard, birçok insanın hayatını daha da kolaylaştırmaya hazırlanıyor.

Hepimizin de bildiği gibi birçok şeye alerjisi olan insanlar bu gibi durumlarda adrenalinlerini dengelemek için Epipen kullanıyor. Arı sokmaları, böcek ısırıkları ve bunun gibi birçok alerji, kişinin kan damarlarını sıkılaştırıyor ve nefesini tıkıyor. Epipen sayesinde kişi kaslarını rahatlatarak tekrar rahat nefes almaya başlıyor.

Epipen'in şırınga olması ise hastaların bu ürünü taşımasını zorlaştırıyor. AdrenaCard ise bu konuya çözüm bulup, yeni cüzdan iğnesini geliştirdi. Kredi kartı gibi ince ve o kadar da küçük olan AdrenaCard, cüzdanlarımızın içerisine rahatlıkla sığabilecek büyüklükte. Herhangi bir durumda yaşanan alerjik hastalık anında AdrenaCard, rahatlıklıkla çıkarıp kendinizi iyileştirebileceğiniz bir ürün.

AdrenaCard nasıl çalışıyor? 

Alerji anında AdrenaCard'ın üzerindeki bantı çıkartıp, ortaya çıkan küçük iğneyi bacağınıza saplıyor ve bastırıyorsunuz. Daha sonra hemen nefesiniz dengeleniyor ve aynı Epipen etkisini yaşıyorsunuz.

Şu an AdrenaCard güvenlik sürecinden geçiyor. Eğer her şey düzgün giderse 2018 gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yeni Call of Duty Oyunu Tamamen Uzayda Geçebilir

En Baba VR Cihazı

Instagram Tepkilere Dayanamadı Yeni Güncellemeyi İptal Etmek Zorunda Kaldı

YORUMLAR