Yeni Fallout Oyunu Duyuruldu!

Yeni Fallout Oyunu Duyuruldu!

Bethesda dakikalar önce yeni Fallout oyununu duyurdu. E3 2018 fuarında yeni oyunu detaylı bir şekilde göreceğiz.

Bethesda dün akşam resmi Twitter hesabı üzerinden Fallout oyunlarından tanıdığımız "Please Stand By" görselini paylaştı. Ayrıca Twitch üzerinden de 2 saat boyunca Vault Boy'un görselini canlı olarak tüm oyunseverlerle paylaştı. Bethesda'nın yaptığı bu etkinlikler yüzünden tüm oyunseverler yeni Fallout oyununun gelebileceğini tartışmaya başladı.

 

Bethesda söylentilere daha fazla izin vermedi ve bombayı patlattı. Firma yeni Fallout oyununu bir video ile duyurdu. Fallout 76 ismindeki yeni oyunun duyuru videosu 1 buçuk dakika uzunluğunda. Dolayısıyla oyun hakkında çok fazla bir bilgi öğrenemiyoruz. Bethesda'nın büyük bombayı E3 2018'e sakladığını düşünüyorum. Oyun hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Bethesda'nın E3 2018'i beklememiz gerekiyor. Bethesda, 11 Haziran 04:30'da sunum yapacak.

Videodan anladığımız kadarıyla oyun 2102 yılında geçiyor. Ayrıca oyunun adından da anlaşılacağı üzere Fallout 76, Vault 76'dan başlıyor ve oyun buradan ilerliyor. Fallout 76, PC, PS4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapıcak.