Yeni Five Nights at Freddy's Oyunu Yolda

Yeni Five Nights at Freddy's Oyunu Yolda

Bağımsız korku oyunları arasında oldukça popüler olan Five Nights at Freddy’s serisine yeni bir oyun daha ekleniyor olabilir. Serinin yapımcısı Scott Hawthorn, hafta sonu gecesi kendi web sitesinde Five Nights at Freddy’s: Sister Location isimli bir görsel yayınladı.

Genellikle aniden karşınıza fırlayan robot oyuncaklarla bilinen Five Nights at Freddy’s serisi şimdiden dört ana oyun ve bir de feci şekilde başarısızlıkla sonuçlanan FNaF World isimli yan oyuna sahip. Jumpscare olarak tabir edilen korku dolu anlarıyla özellikle YouTube mecralarında pek çok yayıncının kabusu olan seriye bir yeni oyun daha ekleniyor gibi. Ancak sorulması gereken soru, acaba bu sefer Scott Hawthorn, bir önceki hatasından ders aldı mı?

Oyunları sadece korkmak amacıyla oynayıp geçince pek bir şey anlaşılmayan, hayranlarınsa derin araştırmalar sonucu gizemli bir hikayeye ev sahipliği yaptığını savundukları seride Sister Location isimli görselin bir oyun olmama ihtimali de var. Bu gizemli hikayeyle bağlantılı bir ipucu çıkartılabilecek konum, veya kısa bir fragmanla karşılaşmamız da olası. Ayrıca posterde yazan "Hiçbir zaman sadece tek bir tane yoktu," açıklaması da oldukça ilginç.

Five Nights at Freddy’s oyunlarıyla aranız nasıl? Eğer hikayesini yakından takip ediyorsanız Sister Location aklınızda bir şey canlandırmış olabilir. Fikirlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Outlast 2 İçin İlk Oynanış Videosu Geldi

YORUMLAR