Yeni Futbol Oyunu Kick Off'tan İlk Oynanış Videosu

Yeni Futbol Oyunu Kick Off'tan İlk Oynanış Videosu

Yıllar önce SNES üzerinden bayıla bayıla oynadığımız futbol oyunu Kick Off, geri dönüyor. Başarılı olan Kickstarter kampanyasının ardından oyunun ilk oynanış videosu da yayınlandı.

İlk oyunların da yapımcısı olan Dino Dini, geçtiğimiz yıl bir Kickstarter kampanyası başlatmış ve klasik oyununu geri getirmek istediğini açıklamıştı. Oldukça ilgi gören kampanyanın başarılı olmasının ardından, yeni bir Kick Off oyunu göreceğimiz kesinleşmişti. Kick Off Revival adı verilen ve sadece Playstation 4 için çıkacak olan bu yeni yapım için ise bir oynanış videosu yayınlandı. 

Dino Dini'nin ilk amacı ise SNES tarzı futbol oyunları geri döndürmekti. Eğer Kickstarter üzerinden, beklediğinin neredeyse on katı bir yardım toplanması durumunda günümüz oyunlarına benzer bir yapım çıkacağını açıklamıştı. Beklenen olmasa da yeni bir futbol oyunu ve eski günlerin güzel bir yadı ortaya çıktı. The Digital Lounge tarafından yayınlanacak olan oyun, şimdilik sadece Playstation 4 için çıkacak. Bir sonraki adımda ise Playstation Vita için çıkması planlanmakta. Kick Off Revival için yayınlanan ilk oynanış videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

Kickstarter'da Akıllı Telefonları Mikroskop Olarak Kullandırmayı Amaçlayan Yeni Bir Proje Ortaya Çıktı

İlk Sanal Gerçeklik Rock Operası Nuren, Kickstarter’da

Kickstarter'da Rekora Koşan Kart Oyunu: Exploding Kittens

YORUMLAR