Yeni Google Calendar Uygulaması Sezonluk Duvar Kağıtları Sunuyor

Yeni Google Calendar Uygulaması Sezonluk Duvar Kağıtları Sunuyor

Genellikle uygulama geliştiricileri veya telefon üreticilerinin kendi oluşturdukları, telefon içerisinde varsayılan duvar kağıtları berbat olur. Duvar kağıdı için üçüncü parti kaynakları kullanan akıllı telefon sahipleri de büyük ihtimalle Google Calendar'ı bu listede alt sırada tutuyorlar. Ancak bu yakında değişmek üzere olabilir.

Google, Android 5.0 Lollipop ile birlikte birçok uygulamasını yeniden şekillendiriyor ve ortaya harika görsel tasarımlar çıkarıyor. Bunun ilk göze çarpanı Google'ın takvim uygulaması Google Calendar oldu. Uygulama içerisine sezonları belirten 12 ayrı duvar kağıdı tasarlayan firmanın duvar kağıtları o kadar beğenildi ki ayrı olarak sıkıştırılmış bir dosya halinde indirilebilir olarak Drive üzerinden paylaşıldı. Duvar kağıtlarını indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi 12 resimden her biri yılın her bir ayını temsil ediyor. Doğrusunu söylemek gerekirse resimlerin tasarımı gerçekten çok başarılı. Google Calendar'ın ilerleyişine göre her ay yeni bir duvar kağıdı geçecek ve bu sayede sizin de akıllı telefonunuzdaki görsel zevkiniz ön plana çıkacak. Google'ın bu uygulamayı Android 5.0 Lollipop için geliştirdiğini düşünecek olursak bizleri ileride çok harika görselleri uygulamalar bekliyor diyebiliriz.

Google'ın son zamanlarda geliştirmekte olduğu yeni görsel tasarımları nasıl buluyorsunuz? Dilerseniz Google Calendar'ı aşağıdaki bağlantımızdan Android telefonunuza indirerek sezonluk arka planlara hazırlanabilirsiniz.

Memeoirs ile WhatsApp Konuşmalarınızı Resimli Hatıra Defterine Çevirin

YORUMLAR