Yeni Google Chrome Deneyimi: Kick with Chrome

Yeni Google Chrome Deneyimi: Kick with Chrome

Google, hem tarayıcı üzerinde hem de mobil cihazlarda oynanabilen futbol temalı yeni oyunu Kick with Chrome’u duyurdu. Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz oyunda hepsi birbirinden eğlenceli 3 oyun modu bulunuyor.

4 yılda 1 düzenlenen ve milyonları tv başına kitleyen Dünya Kupası heyecanı devam ederken, dünya genelinde yaşanan bu futbol şöleni için özel olarak hazırlanan uygulama ve oyunlar da futbol severlerle buluşturuluyor. Google tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak oynanabilen Kick with Chrome da bu oyunlardan biri.

En yeni mobil web platform teknolojileri kullanıldığı ve masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda, tablette ve akıllı telefonlarda oynanabilen futbol temalı oyunda Infinite Dribble, Space Kick ve Shootout adını taşıyan 3 farklı oyun yer alıyor. Tüm oyun modlarının ortak yanı tek başınıza ve arkadaşlarınıza karşı oynama izni vermesi. Infinite Dribble, defans oyuncularına takılmadan topla mümkün olduğunca ilerlemeniz gereken bir oyun modu. Cihazınızı sağa, sola ve yukarı eğerek topu yönlendiriyorsunuz. Topu üç defa taca gönderdiğinizde oyun sonlanıyor. Space Kick, topu mümkün olduğunca yukarı vurmaya çalıştığınız, diğerlerine göre biraz daha zor olan bir oyun modu. Topu ne kadar yükseğe atarsanız puanınız da o kadar yüksek oluyor. Penaltı atışları yaptığınız veya penaltıları kurtarmaya çalıştığınız Shootout ise içlerinde en keyif alarak oynayacağınız oyun türü. Topu doksana takabilir ve dilediğiniz yöne falso verebilirsiniz.

YORUMLAR