Yeni GTA 5 Güncellemesi Bizi Resmen Uçuracak!

Yeni GTA 5 Güncellemesi Bizi Resmen Uçuracak!

Eğer GTA 5'in çok oyunculu oyun modu GTA Online'ı oynamaktan keyif alıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Rockstar Games, önümüzdeki hafta Smuggler's Run adlı içerik güncellemesini yayınlayacak.

Bir hayli kapsamlı bir güncelleme olacak Smuggler's Run, bize kendi kaçakçılık işletmemizin ufkunu geliştirme imkanı verecek. Ufuk genişletme derken hem mecazi anlamıyla hem de gerçek anlamıyla ufuk genişletmeyi kastediyoruz; çünkü bu güncellemeyle birlikte yeni hava araçlarını kullanabileceğiz. Uçaklar, helikopterler ve diğer hava araçlarını Los Santos ve Blaine Country'de satın alabileceğimiz yeni hangarlarımıza yerleştirebilecek, bu hangarları operasyon merkezimiz olarak kullanabileceğiz. Smuggler's Run ile birlikte hava araçlarının yanısıra yeni arabalar ve kara araçları, yeni özel yarış pistleri deoyuna ekleniyor. 

Smuggler's Run güncellemesinin adı aslında Rockstar Games'in eski bir oyununa gönderme içeriyor. 2000 yılında çıkış yapmış aynı adlı PlayStation 2 oyununda Amerika gümrül polisine, rakip çetelere ve federal ajanlara yakalanmadan kaçakçılık yapmaya çalışıyorduk. Yeni GTA 5 güncellemesinin ana fikri de temelde aynı. Yine kaçakçılık yapıyor, polise ve diğer çetelere yakalanmamaya çalışıyoruz.

GTA Online Smuggler's Run güncellemesi 29 Ağustos tarihinde çıkış yapacak.

Yeni GTA 5 Modu Oyuncuları Uzayın Sonsuzluğuna Götürecek

YORUMLAR