Yeni Güncellenen Skype, Görenleri Hayrete Düşürüyor

Yeni Güncellenen Skype, Görenleri Hayrete Düşürüyor

Artık Skype, son derece renkli bir arayüz ve kullanışlı özellikleriyle kullanıcılarına hizmet edecek. Skype kullanıcıları, seçtikleri renk ve süslemeli yazılarla mesajları ve görüntülü aramaları daha çok kişiselleştirebilme şansına sahip olacak.

Bu rengarenk özelliklerin yanı sıra kullanıcılar, tıpkı Snapchat hikayeler özelliğinde olduğu gibi, fotoğraf ve görüntü kullanarak önemli anlarını da paylaşabilecekler. Neredeyse baştan aşağı yenilenen Skype, kullanıcılarının bundan böyle grup sohbeti yapabilmesine, bulundukları konumu veya YouTube videolarını birbirlerine gönderebilmesine de izin veriyor.

Ayrıca yenilenen Skype, görüntülü arama ve mesajlaşma anlarında gif, etiket, emoji ve fotoğraf göndermeyi de bu renkli güncellemenin içine dahil etmeyi unutmamış.

Yenilenen Skype, bu özellikleriyle müdavimlerine "o eski halinden eser yok şimdi" dedirtiyor.

Skype belli konularda internet üzerinde aramalar yapabilmemizi de sağlıyor. Böylelikle gerek maç bileti olsun gerekse uçak bileti, her aradığınız şeye Skype'dan çıkmadan da ulaşabiliyoruz.

Skype'da değişmeyen tek şey uygulamanın küresel kullanıcılar arasında yapmaya alıştıkları ücretsiz sesli ve görüntülü arama özelliği.

Microsoft, bunca renkli özelliğin üzerine Skype üzerinde yeniliklerin devam edeceğinin sinyallerini veriyorlar. Yapılan bu güncelleme, Tüm bu yenilikler, 2011 yılında 8,5 milyar dolara Microsoft tarafından satın alınan Skype’ın, o tarihten bu yana yayınladığı ilk büyük güncelleme olarak tarihe bile geçebilir.

Rusya, Skype'dan Daha Güvenli Bir Sohbet Yazılımı Geliştiriyor

Skype Artık Konuşmaları Anında 10 Farklı Dile Çevirebiliyor

YORUMLAR