Yeni iPhone 10 Eylül'de Duyurulabilir

Yeni iPhone 10 Eylül'de Duyurulabilir

Teknoloji dünyasında yayılan yeni söylentilere göre yeni iPhone'un Eylül ayının 10. gününde duyurusu yapılabilir. Bu söylentinin doğru kabul edilebilmesi için ise birçok neden mevcut. Bu nedenlerden ilki ve en önemlisi iOS mobil işletim sisteminin yeni versiyonu iOS 7'nin beta sürecinde olması ve yakın zamanda çıkacak olması. Bu bize yeni bir Apple cihazının hazırlanıyor olduğu ipucunu verebilir.

İkinci önemli neden ise Mac OS X'in bu tarihte duyurulmasının beklenmemesi. Mac OS işletim sisteminin iOS işletim sistemine göre daha seyrek güncellendiğini de hesaba katarsak Mac OS işletim sisteminin bu tarihte ön planda olmayacağı söylenebilir; özellikle de iOS 7'nin ufukta göründüğü bu süreçte.

Apple'ın üzerinde çalıştığı iddia edilen akıllı saat ve televizyon projelerinin ise henüz gün yüzüne çıkarılmaya hazır olmadığı söylenmekte. Bu cihazlarla ilgili ortada herhangi bir veri yokken miladı dolan iPhone mevcut neslinin veya iPad neslinin yeni üyelerinin çıkış yapması çok daha muhtemel.

DUyurulacak yeni iPhone modelinin iPhone 5S olabileceği ve yeni iPhone ile birlikte yeni iPad modelinin de tanıtılabileceği iddialar arasında.

Sony Yeni Mini Telefonunda Snapdragon 800 Kullanacak

YORUMLAR