Yeni iPhone İsimleri Onaylandı: iPhone XR, XS ve XS Max

Bugün akşam saatlerinde Apple tarafından tanıtılacak olan yeni iPhone'ların isimlerinde değişiklik olduğu gözlemlendi. Yeni iPhone'lardan orta seviye iPhone Xs, daha büyük iPhone Xs Max ve giriş seviyesindeki iPhone Xr olarak adlandırılacak.

Apple'ın kendi sitesinde ortaya çıkan son sızıntı, en yeni telefonların iPhone Xs, Xs Max ve Xr isimlerini doğruladı ve yeni Apple Watch boyutlarını da gözler önüne serdi. Apple.com'da yer alan bir XML dosyasını inceleyen ve yeni cihazların isimlerini gören kullanıcılar AppleCare desteği, telefon kılıfları ve Watch da dahil olmak üzere pek çok bilgiye erişti.

Şirketin sitesinde yer alan bilgiye göre giriş seviyesindeki cihazın iPhone Xr adıyla, orta ve üst segmente hitap eden modelin ise iPhone Xs ve iPhone Xs Max adıyla gelecek. Apple'ın giriş seviyesindeki ürünü iPhone Xr'nin 64GB, 128GB ve 256GB dahili depolamaya aynı zamanda beyaz, siyah, kırmızı ve mercan renk seçeneklerine sahip olacağı iddia ediliyor.

Ayrıca yeni Apple Watch 4 hakkında da bilgiler ortaya çıktı. Mevcut Watch'a oranla ekran boyutunu biraz daha büyüterek 40mm ve 44mm boyutlarında tasarladığı dile getirilen Apple'ın farklı kordon renkleri kullanabileceği düşünülüyor.

Bu akşam düzenlenecek lansmanı Türkçe anlatım ile izlemek için yukarıdaki yayınımızı kaçırmayın! 

YORUMLAR