Yeni iPhone X'in Konsept Tasarımlarına Bayılacaksınız

iPhone X Konsept

Apple’ın yeni iPhone X modeli tasarladığına dair söylentiler uzun süredir gündemi meşgul ediyor, hakkında üst üste haberler yapılıyordu. Bugün yayınlanan yeni fotoğraflar ve videolardaysa yeni iPhone X tasarımı için düşünülebilecek yeni tasarımı gözler önüne serdi.

YouTube üzerinde DBS Designing takma ismini kullanan Mauritiuslu tasarımcı Muhsin M. Belaal Auckburaully tarafından hazırlanan konsept tasarım, yeni iPhone X’i dört gözle bekleyenlerle buluştu. Apple tasarımcılarının yeni iPhone X için yapabilecekleri çoğu fikri uygulamaya koyduğunu söyleyen Auckburaully, yaptığı tasarımı paylaşmak istediğini dile getirdi.

Hazırladığı tasarımı önce YouTube kanalı üzerinden küçük bir videoyla tanıtan DBS Designing, ardından bunları Behance hesabı üzerinden paylaştı. iPhone kullanıcılarının oldukça beğeneceği bu tasarımlarından bazılarının gerçek olma ihtimalinin bir hayli fazla olduğunu söyleyen Auckburaully, böyle bir şeyin gerçekleşmesi durumunda, hayatının en önemli anlarından bazılarını yaşayabileceğini belirtti.

12 Eylül 2017’de tanıtılan iPhone X, Apple’ın akıllı telefon üretiminin onuncu yılına özel olarak hazırlanmıştı. Çentikli tasarımı ve daha önce görülmemiş teknik özellikleriyle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran telefon için yeni bir açıklama yapılacağı ve şimdilik iPhone X (2018) olarak adlandırılan yeni bir modelin duyurulabileceği, bir süredir konuşulan detaylar arasında kendisine yer bulmuştu. Bu fikirden hareketle tasarımlar hazırlamaya başlayan Auckburaully, en sonunda hemen aşağıdaki galeride detaylıca görebileceğiniz tasarımları takipçileriyle paylaştı.

YORUMLAR