Yeni Joker Filminin Senaryosu Hazır

Yeni Joker Filmi İçin Senaryo Hazır

DC evreninin efsane kahramanı Joker, ilk kez kendi hikayesiyle beyaz perdede boy gösterecek. Gelen haberler, Joker Origin filminin senaryosunun önümüzdeki hafta içinde hazır olacağını söylüyor.

Yakın bir zamanda Warner Bros, iki aynı Joker filminin geleceğini duyurmuştu. Yeni filmlerden bir tanesi, hem Joker hem de Harley Quinn ikilisini konu alacak. Suicade Squad’da başarılı bir performans sergileyen Jared Leto ve Margot Robbie, bu film için tekrar bir araya gelecekler. Diğer film ise, Joker’in kendi hikayesini anlattığı bağımsız bir yapım olacak.

Joker Origin filminin ne zaman geleceği, bugünlerde DC evreninde en merak edilen şeylerin başında geliyor. Muhabir Justin Kroll, bağımsız Joker film projesinin çok hızlı ilerlediğini ve senaryonun önümüzde hafta içerisinde biteceğini bildirdi.

DC tarafından net bir açıklama gelmese de, Joker Origin filmi için çekimlerin önümüzdeki yıl başlanabileceği konuşuluyor.

Bununla birlikte yeni Joker'i kimin canlandıracağı da henüz netlik kazanmadı. Fakat karaktere kimin hayat vereceği hakkındaki iddialar, şimdiden gündemi oldukça meşgul ediyor.

Efsane yönetmen Martin Scorsese’nin yapımcılığını üstleneceği ve son olarak War Dogs filminde gördüğümüz Todd Phillips’in yönetmen koltuğunda oturacağı yeni Joker filmi için en kuvvetli aday, Leonardo DiCaprio olarak gösteriliyor. Hatta Warner Bros'un en başta Scorsese'nin peşine düşmesinin sebebi, ünlü yönetmenin DiCaprio'yu Joker rolü için ikna edebileceğine inanması olmuş.

Yakın bir zamanda proje hakkındaki detayların gün yüzüne çıkmasını bekliyoruz. Joker Origin filmi ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıdaki haberlere göz atabilirsiniz.

Yeni Joker sizce kim olmalı? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR