Yeni Mafia 3 Videosu Bugün Yayınlanıyor

Yeni Mafia 3 Videosu Bugün Yayınlanıyor

Oyun dünyasının en büyük ilgi gören oyun serilerinden olan Mafia serisinin son oyunu geçtiğimiz yılın yaz aylarında resmi olarak duyurulmuştu. Hatırlanacağı üzere Mafia serisinin ilk oyunu 2000'li yılların başında yayınlanmıştı ve başarılı senaryosuyla bize film tadında bir oyun tecrübesi yaşatmıştı. Serinin o dönemde yakaladığı başarı nedeniyle 2010 yılında yayınlanan Mafia 2 de büyük ilgi görmüştü. Bu iki oyun ile açık dünya tabanlı aksiyon oyunu türü içerisinde değişmez bir yer kazanan Mafia serisinin 3. oyunu bizi daha yakın bir geleceğe konuk edecek. 60'lı yılların sonuna konuk olacağımız Mafia 3'te ana kahramanımız ise Lincoln adlı intikam peşinde koşan bir kahraman. Lincoln, ailesi İtalyan mafyası tarafından katledildikten sonra mafyaya savaş açıyor ve bizi heyecanlı çatışmalara davet ediyor.

Mafia 3 Çıkış Tarihi Yeni Mafia 3 Videosunda Duyurulabilir

Hatırlanacağı üzere daha önceden ortaya çıkan söylentilerde Mafia 3'ün 26 Nisan 2016 tarihinde çıkış yapacağı bilgisi paylaşılmıştı. Dün bir Twitter mesajı paylaşan oyunun yayıncısı 2K Games yeni bir Mafia 3 videosunun yolda olduğunu ve bugün yayınlanacağını duyurmuştu. Önceden sızdırılan Mafia 3 çıkış tarihi hakkındaki iddia niteliğindeki bilgiler doğruysa bu yeni Mafia 3 videosunda oyunun resmi çıkış tarihi duyurulabilir.

Şu an için gözler yeni Mafia 3 videosu için 2K Games'e çevrilmiş durumda. Video yayınlandığında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Ne Olacak?

Güncelleme: Video yayınlandı ve oyunun resmi çıkış tarihi de 7 Ekim 2016 olarak listelendi:

YORUMLAR