Yeni Mass Effect Çok Farklı Olacak!

Yeni Mass Effect Çok Farklı Olacak!

Muhteşem kurgusu ve senaryosu ile gönüllerde taht kuran efsanevi FPS oyunu Mass Effect köklü bir değişim yaşamaya hazırlanıyor. Yapımın baştan aşağı değiştirilmesinin gündemde olduğu PAX East Fuarında en resmi ağızdan geldi. Yeni oyun ile birlikte alıştığımız Mass Effect dışında bizleri yepyeni bir Mass Effect’in beklediğini söyleyen yapımcılar yine iddialı bir oyun ile geleceklerini de vurguladı.

Özelliklede serinin hayranlarının memnun kalacağı bu duyuru ile birlikte yapımcılar Mass Effect dünyasını baştan aşağı yeniden hazırladıklarını ve oyuncularında yeni oyun ile birlikte bunu her adımda keşfedeceklerini açıkladı. Bunu yanı sıra bu kadar köklü bir değişim oyunun özüne zarar verecek gibi duruyor öyle ki alışılmışın dışında bir Mass Effect bizleri bekliyor.

Yenilikçi bir Mass Effect ile geldiklerini söyleyen yapımcılar eski seride izledikleri çizgiyi fazlasıyla taşıracaklarını söylerken, Mass Effect’in filminin de müjdesini verdi. Henüz çıkış tarihi belli olmayan Mass Effect filminin son derece özel bir film olduğu da yapılan açıklama içinde yer aldı.

Youtube İzleme ve Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

YORUMLAR