Yeni Mercedes C-Serisi Karlar İçerisinde Görüntülendi

Mercedes'in yeni C serisi versiyonu karlar içerisinde kamuflaj ile görüntülendi.

Mercedes'in yeni C-Serisi versiyonu karlar içerisinde kamuflaj ile görüntülendi.

Lüks denilince akla gelen markalardan birisi olan Mercedes, yeni aracını test ederken casus kameralara yakalandı. Mercedes'in C43, C53 veya yeni C-Serisi olduğu düşünülen bu yeni modeli tarzı ile yine Mercedes'i yansıtıyor. Gelin aracın detaylarına bakalım.

Mercedes'in bu yeni aracı ilk kez 2018'de casus kameralara yakalanmıştı. Ancak oradaki hali ile buradaki hali epey farklı. O fotoğraflardaki far ve ızgara tasarımı burada tamamen değiştirilmiş. Tabii bu modelin ne olduğu bilinmiyor. Ancak aracın AMG donanımlı bir C-Serisi olduğu düşünülüyor.

Diğer C modelleri kadar agresif görünmeyen bu araç, dış taraftan oldukça klasik bir görüntüye sahip. Yenilenen far tasarımı gözlerden kaçmasa da aracın kamuflajı her şeyi gizliyor. İç kısımda daha önceki seriden farklı olarak 2 farklı ekran ile geleceği bilinen C-Serisi, artık iç kısımda daha standart bir görünüme sahip olacak. Büyük kardeşleri E ve S serisinde olduğu gibi MBUX bilgi eğlence sistemini içerisinde barındırması beklenen yeni C-Serisi'nin orta konsolu haliyle biraz daha fazla yer kaplayacak.

Yine A-Serisi'ne de sedan kasa gelmiş olması C-Serisi'nin boyutlarını zorunlu olarak etkileyecek. Aracın motor olarak ne tür bir sistemi kaputunun altında taşıdığını bilmiyoruz. Ancak gelişen teknoloji ile artık bu aracın da elektrikli motor ile beraber gelmesi muhtemel. Bakalım Mercedes bu yeni aracını ne zaman gözler önüne sürecek.

YORUMLAR