Yeni Mobil Tomb Raider Oyunu Lara Croft: Relic Run Çıkış Yaptı!

Yeni Mobil Tomb Raider Oyunu Lara Croft: Relic Run Çıkış Yaptı!

Merhaba Tamindir takipçileri. Hatırlayacağınız üzere bir süre önce Square Enix firmasının yeni bir mobil Tomb Raider oyunu üzerinde çalıştığını sizlere duyurmuştuk. Square Enix nihayet bu yeni mobil oyun üzerinde çalışmalarını bitirerek oyunun Android, iOS ve Windows Phone versiyonlarını oyun severlerin beğenisine sundu. Lara Croft: Relic Run adlı oyunumuzda video oyunları tarihinin en ünlü kahramanlarından olan Lara Croft'un tehlike ve heyecan dolu maceralarına tanık oluyoruz.

Lara Croft: Relic Run temel olarak Temple Run tarzında bir sonsuz koşu oyunu. Zaten antik harabalerde gezinerek hazine peşinde koşma denildiğinde tahtı kahramanımız Lara Croft'a bırakmak en doğrusu olacaktır. Bu alanda yüksek bir kariyere sahip olan Lara yeni mobil oyunumuzda da antik harabeleri, çölleri, yağmur ormanlarını bazen yaya, bazen motor ve ATV gibi araçların üzerinde ziyaret ediyor. Kahramanımız sürekli ilerlerken onun hazineleri toplamasına ve engelleri aşmasına yardımcı oluyoruz. Derin çukurların üzerinden atlama, duvarlarda yürüme, alçak engellerin altından kayarak geçme yapabileceğimiz hareketler arasında. Lara bütün bunların yanında silahlarıyla düşmanlarıyla ve T-Rex gibi dev bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabiliyor. Oyunda ilerledikçe Lara'nın ekipmanlarını ve silahlarını geliştirmemize de imkan veriliyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir oyun olan Lara Croft: Relic Run oldukça güzel grafiklerle donatılmış bir oyun. Lara Croft Relic Run oynamak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Haftanın Android Oyunu: Tofu Hunter

YORUMLAR