Yeni Need for Speed Oyununun Çıkış Tarihi ve Detayları Paylaşıldı

Yeni Need for Speed Oyununun Çıkış Tarihi ve Detayları Paylaşıldı

Need for Speed oyunları, 90'lı yıllardan beri bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız en başarılı yarış oyunları arasında yer almıştı.

Arcade yarış oyunu türünün bu köklü temsilcisi, Underground oyunları ile zirve yapmıştı. Fakat Underground serisinden ve Most Wanted'dan sonra çıkış yapan diğer Need for Speed oyunları maalesef beklenileni verememişti. 2015 yılında ise Need for Speed serisi baştan yaratılmış, Need for Speed adını taşıyan oyun geçtiğimiz sene Mart ayında PC için satışa çıkmıştı.

2016'da çıkan Need for Speed oyunu güzel grafikleriyle dikkat çekiyor ve serinin en sevilen özelliklerini bir araya topluyordu. Araç modifiye seçenekleri, heyecanlı polis kovalamacaları ve zorlu yanlama mücadeleleri Need for Speed'in beğenimizi kazanmasını sağlamıştı. Bu oyunu geliştiren Ghost Games, geçtiğimiz günlerde yeni Need for Speed oyunu ile ilgili bilgiler paylaştı.

Ghost Games ekibinin verdiği bilgilere göre yeni Need for Speed oyununu bu senenin sonunda oynayabileceğiz. Bu çıkış tarihi kesin bir çıkış tarihi olmasa da, oyun muhtemelen 2017 kış sezonunda, yani yurt dışında Noel'in kutlandığı Christmas döneminde satışa sunulacak.

Yeni Need for Speed ile ilgili paylaşılan diğer bilgiler arasında oyunun sürekli internete bağlı olma zorunluluğunun kaldırıldığı yer alıyor. Hatırlanacağı üzere önceki oyunu tek başınıza oynuyor olsanız bile internete bağlı olmanız gerekiyordu. Ayrıca oyunu durduramıyordunuz. Yeni oyunda ise oyunun tek başınıza tamamen çevrimdışı olarak oynayabileceksiniz.

Yeni Need for Speed'de serinin sevilen özellikleri de korunacak. Araç modifiye imkanı, polis kovalamacaları korunan özellikler olarak listeleniyor.

Ghost Games, önümüzdeki ay düzenlenecek EA PLAY etkinliğinde oyunla ilgili daha çok detayın paylaşılacağı bilgisini veriyor. Gelişmeleri takip edecek ve sizlerle paylaşacağız.

NBA 2K18 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yeni Assassin's Creed Oyununun Görseli Sızdırıldı!

King of Fighters XIV PC'ye Geliyor!

YORUMLAR