Yeni Nesil Akıllı Kahve Makinesi Arist ile Kendi Zevkinize Uygun Kahveler Hazırlayın

Yeni Nesil Akıllı Kahve Makinesi Arist ile Kendi Zevkinize Uygun Kahveler Hazırlayın

Güzel bir kahve keyfi yapmak için kahve dükkanlarına gitmenize gerek yok, yeni akıllı kahve makinesi Arist, size özel kahveler hazırlıyor.

Kickstarter üzerinde yer alan ve ilgimi çeken yeni bir projeyi sizlere tanıtmak istiyorum. Arist adındaki kahve makinesi, kahvenizi nasıl içtiğinizi biliyor ve size özel kahveler hazırlayabiliyor. Dünya’nın dört bir yanında bulunan Barista’lar tarafından girilen 100.000 farklı tarife uygun kahveler hazırlayan Arist, kahve çekirdeklerinin hangi büyüklükte öğütüleceğinden tutun da, daha önce hangi kahveleri tercih ettiğinize, kahveyi nasıl sevdiğinizi, günün hangi saati nasıl bir kahve içmek isteyeceğinize kadar geniş bir yelpazede yetenekleri bulunuyor.

NFC etiketleri sayesinde bardağınızı tanıyarak, en sevdiğiniz kahveyi hazırlayabilme kabiliyetine sahip olan Arist, denemek istediğiniz bir tarif için uygun kahve çekirdeği yoksa, anında online bir mağazadan sipariş verebilmenize imkan sağlıyor.

Yeni nesil akıllı kahve makinesi Arist’i akıllı telefonunuzdan da kontrol edebileceğiniz bir mobil uygulaması da bulunuyor. Android ve iOS platformlarında kullanabileceğiniz uygulama ile, evde olmasanız bile tek bir tuşla hazırlatabiliyorsunuz. Kahve çeşidini seçtikten sonra, uygulama üzerinden oranları değiştirebileceğiniz gibi “Her zamankinden” diyebileceğiniz bir seçimi de bulunuyor. Evinize gider gitmez hazır halde sizi bekleyen kahvenizle birlikte günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Arist’in mobil uygulaması, siz talimat vermeseniz de size tavsiyede bulunabiliyor. Örneğin, sabahları “bir fincan kahve ister misin?” gibi bir bildirim gönderen uygulama, siz onay verir vermez kahvenizi hazırlamaya koyuluyor.

Kickstarter’da 120.000 Dolar hedef belirleyen Arist, şimdiye kadar 481.357 Dolar bağış toplamayı başardı. Oldukça ilgi gören projenin Kickstarter’da yer alan proje sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Dexmo Dış İskelet Projesi Kickstarter'da!

YORUMLAR