Yeni Nesil P2P Piyasasında E-Dinar Avantajı

Yeni Nesil P2P Piyasasında E-Dinar Avantajı

Yeni nesil değişim piyasası olarak tanımlanan E-Dinar, P2P tabanlı alt yapısı ile kullanıcılar arasında faizsiz para transferi işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Bilindiği gibi P2P borsaları arasındaki en önemli fark kullanıcıların faizsiz takas yapabilmek için herhangi bir ülkenin para birimini kolayca kullanıyor olması. Yurtdışında iş yapan, çalışan ya da eğitim yapan kesim zaman zaman ülkeden ülkeye havale işlemlerinde sıkıntılarla karşılaşabiliyorlar. Çünkü aracı kurumlar ki, buna bankalar da dahil bu tip işlemlerde yüksek faiz oranı ve verilen hizmetler için belli bir ücret talep ediyorlar. Bunun yanı sıra proxy kimlik doğrulaması ve banka kartlarının kullanımında geçerli pasaport verilerinin sağlanması gibi bir takım prosedürlere de ihtiyaç duyuluyor. Bundan dolayı bu tür işlemlerde P2P platformunu kullanmak her zaman daha avantajlı olabiliyor. Böylece kullanıcılar daha fazla seçeneğe sahip oluyorlar ve makul oranlarda bedellerle güvenle para takası yapabiliyorlar.

P2P borsası E-DINAR nedir?

P2P.E-DINAR.ASIA sistemindeki kullanıcılar arasındaki transferlerde faiz uygulamayan ve ülkeler arasında faizsiz işlem yapılabilen Asyalı bir çevrimiçi borsası. Basılı paralarla kripto paralar arasında işlem yapabilmek için kullanılan bir yöntem olarak da tanımlanabilir. Blockchain temelli açık bir sistemdir ve kendi P2P borsasına sahip. Tüm etkinliklerin taraflar arasında belirlendiği E-DINAR, bankalara ve borsalara göre düşük maliyetli ve rahat bir alternatif oluşturuyor. 

P2P borsası E-DINAR nasıl çalışıyor?

E-DINAR P2P borsasında para takası da oldukça kolay; kullanıcılar sadece üç adımda bu işlemi yapabiliyorlar. Bunun için sosyal medya hesabınız, telefon numaranız veya mail adresinizle giriş yaparak, hesap numarasını ekleyip Alımlar ve Satışlar seçeneğinden istek göndermek yeterli oluyor. E-DINAR ile günümüzde tüm kripto paraları 100’den fazla ödeme sistemi ve 500 küresel banka ile dünya çapında takas edilebiliyor.

2016 Haziran ayı itibariyle E-DINAR kullananların çoğu Asya, Güney Amerika ve Doğu Avrupa’dan olmak üzere P2P borsasında günlük 500’den fazla işlem yapan 65 binden fazla üyeden oluşuyor. Son 6 ay içinde de E-DINAR fonları 7 milyon dolar değere ve günlük işlem sayısı 1000’e ulaşmış bulunuyor.

E-DINAR’ın Garantileri nelerdir?

-E-DINAR P2P borsasındaki işlemleriniz hep güvende

-24 saat içinde kullanıcılar arasındaki yaşanması mümkün kayıp fonların tamamı geri ödeniyor

-Kullanıcı gizliliği

-Kişisel P2P borsası erişilebilirliği

-Takas günleri % 0.65’e varan madencilik ödülü

-Rusça, İngilizce ve Çince dillerinde teknik destek

-İşlemlerde kolaylık

Web adresi: p2p.e-dinar.asia

Para borsası E-DINAR: newcryptowallet.biz

YORUMLAR