Yeni Nokia 3310, 24 Mayıs Tarihinde Avrupa'da Satışta!

Yeni Nokia 3310, 24 Mayıs Tarihinde Avrupa'da Satışta!

Çok sayıda kullanıcının Mobil Dünya Kongresi'nde ilgisini çeken telefonlardan en efsanevi hiç şüphesiz Nokia 3310 oldu. Geçtiğimiz günlerde de HMD Global Nokia 3310'u satışa çıkarmaya başlayacağını açıklamıştı. Merakla beklenen o tarihlerden biri nihayet ortaya çıktı ve modern Nokia 3310'un 24 Mayıs tarihinde İngiltere'de satışa çıkacağı açıklandı.

Nokia 3310'un modern versiyonu pek çok kullanıcının fazlasıyla merak ettiği bir model. Cihaz birçok ülkede ön sipariş vermek üzere mevcuttu, ancak HMD Global cihazların ikinci çeyrekte tüketicilere ulaşacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz gün ilk dalga Nokia'nın resmi Twitter hesabı üzerinden geldi. Yapılan açıklamada, Nokia 3310'un artık hazır olduğu bilgisi geçiliyordu. Şimdi ise ikinci haber İngiltere'den geldi. 

HMD Global, modern Nokia 3310'un 24 Mayıs tarihinde İngiltere ve 26 Mayıs tarihinde de Almanya da satışa çıkacağını duyurdu. Bir rapora göre ise Hollanda ve Belçika'da olan kullanıcılar 5 Haziran'a kadar beklemek zorunda kalacaklar. 

Modern Nokia 3310 parlak kaplamalı Sıcak Kırmızı ve Sarı rengin yanı sıra mat kaplamayla gelen Koyu Mavi ve Gri olmak üzere 4 renkte satışa çıkacak. Ülkeye göre değişmekle birlikte İngiltere'de 50 poundluk bir fiyatı olduğunu da belirtelim.

Yeni Nokia 3310 Nihayet Satışa Çıkıyor!

Nokia 3310 ve Silah Arkadaşları Ön Siparişe Açıldı!

YORUMLAR