Yeni Pokémon Filmi Dedektif Pikachu Geliyor

Yeni Pokémon Filmi Dedektif Pikachu Geliyor

Legendary Pictures ve The Pokémon Company bir live-action uyarlaması olan Dedektif Pikachu filmi üzerinde çalışmalara başladı. Bu yılın başlarında Japonya'da 3DS'de çıkan bir oyundan esinlenilen filmde, insanlarla iletişim kuran ve dedektif şapkası giyen bir Pikachu'yu göreceğiz. 

Pokémon evreninin dünya çapında ne kadar büyük bir fırtına yarattığına şahit oluyoruz. Geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkan Pokémon Go'nun ne kadar indirildiğini, oynandığını ve popülaritesinin ne derece büyük olduğunu gördük. Şimdi de Pokémon'a dair bir film haberi gelince sizlerle paylaşmadan edemedik. Eğer Legendary Pictures ve Pokémon Company telif konusunda anlaşırlarsa, bu kazançlı el sıkışmadan çok keyifli bir Pokémon filmi izleyebileceğiz. 

Dedektif Pikachu gelen haberlere göre, babasını kaybetmiş Tim adında bir çocuğun, sevimli mi sevimli ikonik elektrik pokemonumuz ile yaşayacağı maceraları anlatacak. Bu anlatımın nasıl yapılacağı, senaryonun nasıl olacağı ise belirsizliğini koruyor. Aşağıdaki trailer'dan bir fikir edinmeniz mümkün:

Pokémon GO Rehberi ve Son Dakika Pokémon GO Haberleri

Çin Malı Pokemon Go Çıktı!

Pokemon Go Oynarken Askerler Tarafından Etkisiz Hale Getirildi

YORUMLAR