Yeni Samsung Smart Fotoğraf Makineleri Türkiye’de

Yeni Samsung Smart Fotoğraf Makineleri Türkiye’de

Samsung’un yeni Smart Fotoğraf Makinesi Smart Camera 2.0, Nisan ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Samsung Smart fotoğraf makinesiyle, çektiğiniz fotoğrafları hemen paylaşmanız mümkün. İnternet bağlantısı, diğer cihazlarla anında senkronizasyon özelliği gibi nitelikleriyle son derce etkileyici olan bu makinelerin WB250F, WB200F, WB800F, WB30F, DV150F ve ST150F modellerini bulmak mümkün olacak.

Akıllı fotoğraf makinelerinin özellikleri modellerine göre de değişmekte. Örneğin; WB250F ve WB200F 18 kata kadar optik odaklanma yaparak 14.2 megapiksel  BSI CMOS veya CCD sensör ve 24 mm geniş açı lens ile fotoğraflar çekebilme niteliğinde iken, WB800F 21 kata kadar optik odaklanma yapabiliyor ve 16.3 megapiksel BSI CMOS sensör ile düşük ışıkta dahi mükemmel kalitede fotoğraflar çekebiliyor. Serinin mini modeli olan WB30F ise 10 kata kadar optik odaklanmaya sahip.

DV150F, diğer modellerden farklı olarak Güzellik Paleti adı verilen niteliği sayesinde kaliteli portre fotoğraflar çekiyor ve kullanıcılar makyaj seçeneklerinden birini belirleyerek bunu fotoğrafa uyguluyorlar. Buna ek olarak, Akıllı Filtre 3.0, Hareketli Fotoğraf ve Sihirli Çerçeve gibi özellikleri kullanarak da istedikleri değişiklikleri yapabiliyorlar. Kullanıcılar bu modeli erik, limon yeşili, açık pembe gibi farklı renklerde de bulabilecekler.

ST150F, aydınlık ve geniş manzara fotoğrafları çekmeyi tercih eden kullanıcılar için akıllıca bir seçim olabilir. ST150F’nin bulundurduğu 16.2 megapiksel CCD sensör ile fotoğrafların hassas ve net olmalarını sağlamakta. 

Apple, Galaxy S4 Karşısında Atağa Geçti

YORUMLAR