Yeni Spider-Man Oyunu Mükemmel Görünüyor!

Yeni Spider-Man Oyunu Mükemmel Görünüyor!

PlayStation 4 özel oyunu olarak duyurulan yeni Spider-Man oyunu E3 2017 fuarında tanıtıldı. Sony tarafından 8 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı.

Neredeyse her yıl bir Spider-Man oyunu çıkış yapıyor.. Şu ana kadar çok fazla Spider-Man oyunu gördük. Ancak, bugün tanıtılan yeni Spider-Man oyunu diğer oyunlara hiç benzemiyor. Imsomniac Games tarafından geliştirilen yeni Spider-Man oyunu tam bir şaheser olmuş. 

Paylaşılan videoya baktığımızda gözümüze ilk olarak karakterimizin kostümü çarpıyor. Klasik olarak mavi-kırmızı olan kostümümüze büyük boyutlu ve beyaz örümcek sembolleri eklenmiş. Oyunun grafikleri ise eski Spider-Man oyunlardan daha iyi ve daha canlı gözüküyor.

Yeni Spider-Man oyununda gizlilik ön plana alınmış. Gizli bir şekilde düşmanları indirirerek görevi daha az risk alarak bitirebiliyoruz. Oyunun içerisine gizlilik girince taktiksel oynanış da önem taşıyor. Çevredeki nesneleri kullanarak da rakipleri kolay bir şekilde etkisiz hale getirebiliyoruz. Çeşitlendirilen ağ yetenekleriyle de düşmanlarımızı tuzaklara düşürebiliyoruz.

Oyunda dikkatimizi çeken bir diğer şey ise sinematikler. Oyunun sinematik aksiyon görüntüleri bir hayli ilgi çekici gözüküyor. Sadece sinematik aksiyon görüntüleri için bile alınabilecek bir oyun olmuş.

Spider-Man oyunu için ağzını sıkı tutan Sony, oyunun çıkış tarihini de henüz açıklamadı.

Paylaşılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlk Canlı PokemonGo Etkinliği İçin Bilet Satışları Başlıyor

Facebook Bağımlılığı Beyni Küçültüyor

YORUMLAR