Yeni Terminator Filminin Çıkış Tarihi Açıklandı

Yeni Terminator filmi

Yeni bir Terminator filminin hazırlanmakta olduğu bir süredir konuşuluyordu. Emektar Terminatörümüz Arnold Schwarzenegger'in bu yeni filmde ilk 2 hikayede Sarah Conner rolünde oynayan Linda Hamilton ile beraber rol alacağı da belli oldu.

Bunun yanı sıra, yeni Terminator filminin çıkış tarihi de sonunda onaylandı. Ancak, bu film için neredeyse iki yıl beklemek zorundayız.

Popüler bilim kurgu filmlerinden biri olan Terminator serisinin altıncısı olarak beyaz perdeye gelecek olan hikaye, Paramount film yapım şirketi tarafından finanse ediliyor. Hikayenin kahramanlarında farklı bir durum söz konusu değil. Schwarzenegger, cyborg olarak geri dönerken Linda Hamilton'da yeniden maceraya Sarah Connor olarak bıraktığı yerden devam ediyor.

Yönetmen James Cameron tarafından yazılıp çekilen iki filmden sonra Hamilton ve Schwarzenegger, ilk kez yeniden bir araya gelecekler. Yeni Terminator filmini Deadpool'un yönetmeni Tim Miller yönetecek. Filmin senaryosunu David Goyer ve Josh Friedman birlikte hazırlıyorlar.

Filmin senarist, aktör ve yönetmen altyapısı her ne kadar belli gibi olsa da henüz bir ismi yok. Bunu çok yakında öğreneceğiz. Yeni Terminator, 26 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girecek.

O zaman, Schwarzenegger ve Linda Hamilton'un hatırına biraz 1991 yapımı Terminator 2 fragmanıyla hasret giderelim.

YORUMLAR