Yeni The Punisher Tanıtımını İzlemeden Geçmeyin!

Yeni The Punisher Tanıtımını İzlemeden Geçmeyin!

Marvel'ın merakla beklenen dizisi The Defenders bugün itibarıyla izlenmeye başlanmışken, ilerleyen günlerde bizlerle buluşacak The Punisher için de yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Marvel'ın "sokak" kahramanları olarak adlandırabileceğimiz ve New York'un huzuru için çabalayan Luke Cage, Iron Fist, Jessica Jones ve Daredevil'i bir araya getiren The Defenders, ismi geçen her karakter için yayınlanan ayrı ayrı dizilerden sonra hepsini bir araya getirmişti. Küçük çaplı bir The Avengers diyebileceğimiz dizi uzun süredir beklenirken, The Defenders ile birlikte The Punisher'ın dizisi de dört gözle bekleniyordu.

Marvel ve Netflix bugün itibarıyla The Defenders'ı izlemeye açmışken, hayranları bir kez daha mutlu ederek Punisher için de bir video yayınladılar. Diğer karakterlerin aksine işkence, adam kaçırma, tehdit ve öldürme gibi yöntemleri geçerli sayan bir karakter olan Punisher'ın bu yönü diğer Marvel karakterlerinden ayrılırken, çizgi romanları da her zaman çok başka yolda seyretmişti. 

Bizlere bambaşka bir Marvel dizisi izletme ihtimali olan ve Jon Bernthal tarafından canlandırılan The Punisher'ın ne zaman yayınlanacağı henüz belli değilken, 2017 yılı içerisinde izleyicilerle buluşacağı ihtimali de daha önce paylaşılmıştı. 

Marvel's Inhumans'ın Yeni Fragmanı Paylaşıldı

Netflix'in Yenilmezleri The Defenders'tan Yeni Fragman Yayımlandı

YORUMLAR