Yeni Thermaltake Core P5 Bir PC Kasası Değil Sanat Eseri, İşte Fiyatı

Yeni Thermaltake Core P5 Bir PC Kasası Değil Sanat Eseri, İşte Fiyatı

Thermaltake dediğimizde akan sular duruyor. Yeni Thermaltake Core P5 PC kasası ise gerçekten bir sanat eseri niteliğinde.

Thermaltake Core P5 PC kasası 15 Ekim’de piyasaya çıkacak. Şimdiden ön siparişleri alınıyor. Bu muhteşem kasanın ABD satış fiyatı 170 dolar olacak. Yani TL olarak değerlendirecek olursak 500 ile 550 TL arasında bir satış etiketiyle karşılaşabiliriz.

Thermaltake Core P5 PC kasası kasa içi ısınma sorununu tamamen ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmış. Thermaltake’in vizyoner tasarım tekniğini bu kasada da görebilmek mümkün. Ancak Thermaltake Core P5 PC kasası duvara monte olabildiği gibi dikey ya da yatay olarak da kullanılabiliyor. Bu durumda kasayı istediğiniz şekilde bir yere yerleştirme şansınız artıyor.

Sıvı ve fanlı soğutma sistemleri için tasarlanan Thermaltake Core P5 PC kasası her iki özelliği de aynı anda kullanabiliyor. Kasanın üzeri tamamen şeffaf malzemeden üretildiği için oldukça havalı bir görüntüsü olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. 3 adet sabit bellek yuvası bulunan Thermaltake Core P5 PC kasası, kabloların dağınık görünmemesi için ara bir panel kullanıyor. Tüm kablolar bu panelin arkasında kalıyorlar.

İşte Thermaltake Core P5 PC kasasının tanıtım videosu.

ThermalThor'u Sadece Ona Layık Olan Kullanabilir

Thermaltake TT eSports Challenger Pro Aydınlatmalı Oyuncu Klavyesi İncelemesi

 

YORUMLAR