Yeni Ücretsiz Humble Bundle Oyununu Kaçırmayın

Galactic 2

Yardım kuruluşları için düşük fiyatlı oyunlar satmasıyla tanıdığımız Humble Bundle, yine ücretsiz oyun dağıtacağını açıkladı. İnternet sitesi, kısa bir süreliğine Galactic Civilizations II: Ultimate Edition isimli oyunun ücretsiz olarak dağıtılacağını söyledi.

2010 yılında kurulan Humble Bundle, kar amacı gütmeyen yardım kuruluşlarına oyun satışları yaparak, yeni kaynaklar bulmak amacıyla faaliyete geçmişti. Yaptığı indirimlerle önemli bir kitle yakalamayı başaran internet sitesi, özellikle ücretsiz olarak verdiği oyunlarla daha büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Bugün yapılan açıklamayla Humble Bundle’da bir başka oyunun daha ücretsiz olarak dağıtıldığı duyuruldu.

4X strateji olarak adlandırılan bir oyun türünün içerisine dâhil olan ve kendine göre 4X türünü uzaya götüren Galactic Civilizations II, 2006 yılında yayınlandıktan sonra aldığı çeşitli genişleme paketiyle birlikte oldukça sevilen bir oyun haline gelmişti. Strateji oyunu sevenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunan Humble Bundle, 1 gün içerisinde kendi siteleri üzerinden bir hesap açan bütün oyunculara, Galactic Civilizations 2’nin Steam kodunu vereceğini dile getirdi.

Oyunu ücretsiz olarak almak için ise öncelikle bu adrese tıklamanız gerekli. Ardından varsa hesabınızla giriş yapmalı, yoksa yeni bir hesap oluşturmalısınız. Giriş yapma işleminden sonra, sağ taraftaki oyun logosunun altındaki "FREE" tuşuna tıklayın. Oyun sepetinize eklendikten sonra yeşil "CHECKOUT" tuşuna tıklayın. Açılan küçük pencerede e-posta adresinizi girin ve sonrasında "Get it for free!" tuşun a tıklayın. Şimdi yapmanız gereken şey e-posta adresinizi kontrol etmek ve Humble Bundle'dan gelen e-postayı açmak. E-posta içindeki oyun görseline tıkladığınızda açılan sayfayı aşağı doğru kaydırın ve "Redeem your Steam Key" tuşuna tıklayın.