Yeni Ücretsiz No Mario's Sky Oyununu Kaçırmayın!

Yeni Ücretsiz No Mario's Sky Oyununu Kaçırmayın!

Eğer eğlenceli bir platform oyunu oynamak isterseniz yeni yayınlanan No Mario's Sky hoşunuza gidecektir. Bağımsız olarak geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz No Mario's Sky temel olarak klasik bir Mario oyunu ile kısa bir süre önce çıkış yapan No Man's Sky oyununun birleşimi şeklinde tasarlanmış. No Mario's Sky bize alternatif bir Mario macerası yaşatmakta. Bilindiği üzere klasik Mario oyunlarında prensesi kurtarmaya çalışırken sürekli prensesin başka kalelerde olduğunu öğreniyor, bu kaleler arasında yolculuk ediyoruz. No Mario's Sky'da ise prenses artık gezegenler arasında yer değiştiriyor; bu nedenle uzaya çıkmamız ve prensesin yerini bulmamız gerekiyor. Neyse ki kahramanımız Mario uzay gemisini yanına alıyor ve galaksiler arası yolculuk yapabiliyor.

No Mario's Sky'ın oynanış yapısı klasik Mario oyunlarındaki yapıyı korumakta. 2 boyutlu oyunda ekranda yatay olarak ilerlerken zıplıyoruz ve düşmanlarımızı atlatarak çukurların üzerinden atlıyoruz. Bir yandan da tuğlaları kırarak altın topluyoruz. Oyunu farklı yapan şey ise dilediğimiz zaman uzay gemimize atlayarak gökyüzüne açılabilmemiz. Uzay gemimizle uzayda yol alarak yeni gezegenleri keşfedebilmekteyiz. Bu yapı da No Man's Sky'daki keşif özelliğini anımsatıyor.

No Mario's Sky'ı Windows ve Mac bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz, Nintendo'nun kendi oyunları konusundaki hassaslığı dikkate alınırsa oyunun kısa süre içinde yayından kaldırılması muhtemel, bu nedenle acele etmenizde fayda var:

Street Fighter ve Susam Sokağı Bu Ücretsiz Oyunda Birleşti!

YORUMLAR