Yeni Ultra İnce MacBook Farklı Renk Seçenekleriyle Gelebilir

Yeni Ultra İnce MacBook Farklı Renk Seçenekleriyle Gelebilir

İnce dizüstü bilgisayarlar konusunda ihtisas yapmış bir şirket olan Apple, rivayete göre 2015 yılında yeni MacBook ürünlerini piyasaya sürecek. MacBook Air'in sevamını getirecek olan yeni bir proje ile uzun zamandır meşgul olduğunu bildiğimiz Apple, söylentiler doğruysa, ilk kez çıkışı çok önceden belirlenmiş bir ürünü pazara aktaracak.

Çıkması beklenen yenilikler arasından 12 inçlik retina ekran ve geliştirilmiş bir trackpad var. Gövdesinin içinde fan barındırmayacağı belirtilen ürünün muhtemelen güç tasarruflu bir işlemcisi veya sabit belleği olacağı varsayılıyor. Bu tercihi belirleyen başka bir unsur da yeni çıkacak olan ürünün ince olması. Son çıkan MacBook Air modellerinin 13 mm kalınlığa sahip olduğu düşünülecek olursa Apple'ın başka türlü daha ince bir dizüstü çıkarmasını hayal etmek güçleşiyor.

Söylentilerin büyük bir kısmı da yeni MacBook Air serisinin iPhone 6 ile aynı renk seçeneklerinde sunulacağı yönünde oldu. Kullanıcılar, gri, gümüş ve altın renkleri arasından seçim yapma şansına sahip olup olmayacağını bize zaman gösterecek. Sizin bir sonraki MacBook Air için öngörüleriniz veya beklentileriniz var mı? Fikirlerinizi alttaki yorum kutusundan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Apple'dan iPhone ve iPad Kullanıcılarına Sürpriz U2 Hediyesi

Apple Watch'un Pil Kullanım Süresi Ne Kadar?

YORUMLAR