Yeni Unreal Tournament Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuldu!

Yeni Unreal Tournament Ücretsiz Olarak Oyunculara Sunuldu!

Epic Games bir süredir geliştirmekte olduğu yeni Unreal Tournament oyununun oynanabilir pre alpha versiyonunu oyunculara ücretsiz olarak sundu. Unreal Tournament serisi ilk çıktığı zamandan beri FPS oyunlarının sınırlarını belirlemiş olan bir oyun serisiydi. Serinin önceki oyunları dünya çapındaki turnuvalara da ev sahipliği yapmıştı. Serinin son oyunu ise oyuncuların oldukça hoşuna gidebilecek bir yenilikle geliyor; o da ücretsiz olarak oynanabilecek olması.

Unreal Tournament'ın yeni versiyonu Unreal Engine 4'ün gücünü arkasına alıyor. Bu yeni nesil oyun motoru gelişmiş karakter modellemeleri, çevresel detaylar ve ışık yansımlarını beraberinde getirmekte. Unreal Tournament'ı indirerek siz de bu yeniliklere göz atabilirsiniz. 

Unreal Tournament'ın şu an halen geliştirilme aşamasında olduğunu belirtmekte fayda var. Oyundaki içeriklerin zamanla zenginleştirileceğini ve hataların giderileceğini söyleyebniliriz. Unreal Tournament'ı indirmek için öncelikle bu adres üzerinden Epic Games Launcher'ı indirmeniz ve kurulumunu yapmanız gerekiyor:

Epic Games Launcher'ı indirdikten sonra bu bağlantıyı kullanarak kendinize bir kullanıcı hesabı açmanız gerekiyor:

https://accounts.unrealtournament.com/register/index

Epic Games Launcher'ı çalıştırınca kullanıcı hesabınızla giriş yapıyorsunuz ve yazılım içerisinden "Unreal Tournament" sekmesini açtıktan sonra "Install" tuşuna tıklıyorsunuz:

Bu adımdan sonra Unreal Tournament indirilmeye başlanacak. Şimdiden iyi eğlenceler.

GTA 5 PC Yine Ertelendi!

YORUMLAR