Yeni Uygulama Tap İle Arkadaşınızı Tek Tıklamada Bulun

Yeni Uygulama Tap İle Arkadaşınızı Tek Tıklamada Bulun

Mobil uygulamalar artık bizi korkutmaya başlıyor, nedenini soracak olursanız, bazen o kadar teknolojik geliyorlar ki daha fazlası ne olabilir ki diye düşünmeye bile korkuyoruz. 

Şimdiki haber ise yeni gelecek olan bir uygulamayla ilgili. Tap adı verilen bu uygulama, adından da anlaşılacağı gibi "tap" hareketi ile ilgili. Yani, ekrana bir kez ya da iki kez vurarak harekete geçirdiğimiz bir uygulama. 

iPhone ve Android için yakın zamanda bizlerle buluşacak olan Tap ile, arkadaşlarınıza tek bir ekrana tıklamanızla yerinizi gönderebilir, ya da ufak bildirimlerle mesaj şeklinde ulaşabilirsiniz. Tap'in asıl amacı ise, eve geldiğinizde, yemek hazır olduğunda ya da bunun gibi şeylerde arkadaşlarınıza ya da ailenize kısa bir şekilde hemen bildiri yapmak; en azından açıklanan bilgiler bu şekilde.

Yo'dan 4 kat daha hızlı olduğu söylenen Tap uygulaması dünyanın en hızlı uygulaması ödülüne şu an aday. Kilit ekranında bile anında bildirim göndermemizi sağlayan Tap, şunu da unutmayalım ki telefon cebimizdeyken yanlış bildirimlere de sebep olabilir.

Uygulama yayınlandığında sizlerle buluşturacağız.

Google Play'den APK Dosyası Nasıl İndirilir

YORUMLAR