Yeni World of Warcraft Sınıf Rehberleri Videoları Yayınlandı

Yeni World of Warcraft Sınıf Rehberleri Videoları Yayınlandı

Eğer eski bir World of Warcraft oyuncusuysanız veya yeni genişletme paketi Warlords of Draenor'la birlikte oyuna dönmeyi planlayanlardansanız oyuna gelen yeni 6.0.2 yamasıyla bayağı şaşırmış olmalısınız. Blizzard yeni paketle birlikte oyundaki sınıfların birçok yeteneğini değiştirmiş durumda.

Blizzard, Warlords of Draenor'la birlikte her oyuncunun sınıfının ana yetenekleri üzerine yoğunlaşmasını isteyerek çoğu arka planda yeteneği kaldırdı, veya diğer yeteneklerin içine yedirdi. Bu şekilde oyunda her sınıf için yer alan sayfalarca yeteneklerin arasından en önemlileri ön plana çıkarılarak genel olarak bolluk azaltıldı. Bu yaklaşım kimi oyuncu için olumsuz karşılanırken kimileri için de oyunda yapılması gereken bir değişimdi. Eğer kendi sınıfınızın yetenekleri hakkında aklınız karıştıysa Blizzard güncellenmiş sınıf yetenek sistemi videolarını yeni oyuncular için yayınlamış durumda.

Sınıfların her birinin üstüne tıklayarak ilgili yetenek eğitimi videosuna yönlendirileceksiniz:

Death Knight
Druid
Hunter
Mage
Monk
Paladin
Priest
Rogue
Warrior
Shaman
Warlock

Bu yeni videolar sizleri sınıfınızda eğitmek amacıyla tasarlanmış. Sınıfların genel DPS anlamında nasıl bir yetenek yolu izleyecekleri, hangi yetenekleri temek alacakları güncellenmiş haliyle bu videolarda yer alıyor. Dediğimiz gibi eğer karakterinizi 90. seviyeye yeni yükselttiyseniz bu videolara bakmakta fayda var. Bu sayede Draenor ile birlikte yapılan değişiklikleri kolayca anlayabilir ve sınıfınıza daha çabuk alışabilirsiniz.

Blizzard, Warlords of Draenor ile birlikte ön sipariş yapan herkese ücretsiz bir karakteri 90. seviyeye yükseltmeye imkan veriyor. Bu sayede arkadaşlarınıza daha çabuk yetişebilir, asıl oyunun başladığı son seviyeye daha hızlı ulaşabilirsiniz.

VirtualBox ile Sanal Makine Nasıl Kurulur?

iOS 8.1 Güncellemesi Yayınlandı

YORUMLAR