Yepyeni Alternatif Mobil Mesajlaşma Uygulaması: MessageMe

MessageMe, Android ve iOS uygulaması olarak mobil cihaz kullanıcılarının yeni mesajlaşma ve iletişim gözdesi olmaya aday bir çözüm olarak hayatımıza girmeye başladı. Uygulama mağazalarında yer almasının üzerinden henüz bir hafta bile geçmemişken dikkat ç

Yepyeni Alternatif Mobil Mesajlaşma Uygulaması: MessageMe

MessageMe, Android ve iOS uygulaması olarak mobil cihaz kullanıcılarının yeni mesajlaşma ve iletişim gözdesi olmaya aday bir çözüm olarak hayatımıza girmeye başladı. Uygulama mağazalarında yer almasının üzerinden henüz bir hafta bile geçmemişken dikkat çekmeyi başaran ve dillere pelesenk olan bu uygulama beraberinde bazı yenilikler de getirmedi değil.

Türkçe dil desteğiyle gelmesi ve ücretsiz olmasıyla Türk kullanıcılar için ayrı güzellikle gelen MessageMe, adeta birçok mesajlaşma uygulamasına dair özellikleri tek bir çatı altında tutuyor.

Klasik metin temelli mesajlaşma anlayışının çok daha ötesinde yeteneklere sahip olan uygulamanın en önemli yenilikleri resim ve şekil çizmeye imkân tanıması olarak görülebilir.

Uygulamanın size atadığı MessageMe PIN numarası ile sosyal medya çevrenizde ya da kişi listenizde olmayan kişilerle de iletişim kurabiliyorsunuz. Facebook hesabınız üzerinden oradaki arkadaşlarınızı uygulama davet edebilirsiniz de.

Fotoğraf ve video alışverişini mümkün kılan MessageMe, bas konuş şeklinde kurulan sesli iletişim için de kullanılabildiği gibi sesli mesaj bırakmaya da olanak tanıyor.

Kısacası MessageMe, WhatsApp ve Viber gibi popüler mesajlaşma uygulamalarına alternatif olarak gösteriliyor. Ancak uygulamanın kurulum aşamasında istediği izinlerin de çok ama çok fazla olduğunu da söylemeliyim.

MessageMe uygulamasını biraz daha yakından tanımak için "MessageMe İncelemesi" isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

YORUMLAR