Yere Düşen Bir iPhone 7 Plus Bomba Gibi Patladı

Yere Düşen Bir iPhone 7 Plus Bomba Gibi Patladı

Mobil telefon sektörü son zamanlarda yaşanan patlama haberleriyle gündemi bir hayli meşgul ediyor. Bu sefer yere düşen bir iPhone 7 Plus bomba gibi patladı.

Apple'ın yeni telefonlarından olan iPhone 7'lerin daha önce yaşanan patlama vakalarına bir yenisi daha eklendi. Video çekerken ve araba içerisinde birden patlayan iPhone 7'lerin arasına bu sefer yere düşerek patlama haberi dahil oldu. Çin'de yaşanan olayda önce yere düşen telefon daha sonra birden alev alarak patladı.

Çin'in Yünnan bölgesinde gerçekleşen ve yerel kaynak Leikeji tarafından doğrulanan olayda, bir iPhone 7 Plus sahibi yaklaşık 50 santimetre yükseklikten telefonunu yere düşürdü. Pilinin üstüne düşen telefon birden alev almaya başladı ve kısa süre sonra da infilak etti. İlk önce dumanlar çıkarmaya başlayan telefon, şiddetli titreşimler yayarak gövdesinden ayrıldı. Patlayan telefon ile ilgili Apple cephesinden henüz bir açıklama yapılmadı ancak iPhone 7 Plus'ın görüntüleri internette yayılmaya başladı. Telefonun fazla yüksekten düşmemiş olması akıllarda soru işareti bıraktı. Öte yandan bu haberle birlikte patlayan iPhone 7 sayısı dörde yükselmiş oldu. Patlamayla alakalı görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yanan iPhone 7 Nedeniyle Pantolonundan ve Arabasından Oldu!

iPhone 7 Yeni Parlak Beyaz Renk Seçeneğine Sahip Olabilir

YORUMLAR