Yerli Oyun Bard's Gold Asya Pazarına Açıldı

Yerli Oyun Bard's Gold Asya Pazarına Açıldı

Yerli oyun Bard's Gold, Asya pazarına çıkan ilk Türk oyunu olarak bir ilke daha imza attı. 15 Aralık tarihinden itibaren Japonya, Çin ve Güney Kore gibi bölgelerde de oynanabilir olacak oyun, dil desteği de sunacak. 

Steam Greenlight oylamasını geçmesinin ardından Steam üzerinde satılmaya başlanan Bard's Gold, bunun ardından konsollara doğru yelken açmıştı. Playstation 4, PS Vita ve Xbox One için de çıkış yapan oyun, konsollara çıkan ilk Türk oyunu olma başarısını da kazanmıştı. Özellikle Steam üzerinde yüksek inceleme puanları almasıyla dikkat çeken Bard's Gold, şimdi de Asya kapılarına kadar dayandı. 

Eastasiasoft işbirliği ile Japonya ve Güneydoğu Asya bölgelerinde Playstation 4 ve Playstation Vita platformları üzerinden satın alınabilecek olan Bard's Gold, bu bölgede çokça kullanılan dilleri de destekleyecek. Japonca, Çince ve Korece olarak oynanabilecek olan yapım, 8.99 dolar gibi bir fiyat etiketiyle satılacak. Eski platform mekaniklerini geri getirmesiyle yıldızı parlayan bu oyun için, Asya pazarına yönelik hazırlanan tanıtım videosunu da aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Playstation ve Xbox'a Çıkan İlk Türk Oyunu Bard's Gold'un Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR