Yerli Oyun Soul Searching Oylarınızı Bekliyor

Yerli Oyun Soul Searching Oylarınızı Bekliyor

Sitemizden de takip ettiğiniz gibi, özellikle mobil platformlarda yerli yapım oyunların sayısı gün geçtikçe artıyor. Mobil oyunlar gün aşırı çıkmaya devam ederken, bilgisayar oyunları da onları takip ediyor. Bunlardan bir tanesi olan Soul Searching de Steam Greenlight üzerinde oylarınızı bekliyor.

Son zamanların en umut vaat eden yerli oyunlarından bir tanesi olan Soul Searching, aksiyon-RPG türünde bir yapım. Oyun, ana karakterin uzunca yolculuğunu işlerken, karşılaştığı olaylar karşısında karakterin aldığı tutum ile kendi iç dünyasına yönelik bir dönüşü de bizlere aktarıyor. Talha ve Tarık Kaya tarafından geliştirilen oyun, daha şimdiden birçok yabancı internet sitesinin ve oyuncunun ilgisini çekmiş durumda. Yapımcıları ise kendi oyunları bizlere şöyle özetliyorlar:

"Ursula Le Guin'in Yerdeniz serisinden ve Pi'nin Yaşamı gibi filmlerden ilham alan Soul Searcing, büyümek, doğduğun yeri terk edip kendi ayakların üzerinde durmakla alakalı bir oyun. İzolasyon, anlam ve yön arama gibi temaları işleyen oyun, depresyona ve intihar düşüncelerine kadar değiniyor."

İki kişi tarafından geliştiriliyor ve düşük bütçeli olmasından ötürü grafiksel olarak bizlere en iyisini vaat edemiyor olsa da, oyunun hikayesinin çok iyi olacağını şimdiden görmek mümkün. Şimdiden büyük beğeni toplayan bu oyuna destek vermek için, Steam Greenlight sayfalarını ziyaret edebilir ve Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra "evet" tuşuna basabilirsiniz.

Yerli Sanal Gerçeklik Oyunu Header Goal VR Yıl Sonunda Çıkıyor

Yerli Korku Oyunu No70: Eye of Basir İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Onlarca Ödül Alan Yerli Oyun Hocus. Artık Ücretsiz!

YORUMLAR