Yerli Oyun Voidrunner'dan 360 Derecelik Video

Yerli Oyun Voidrunner'dan 360 Derecelik Video

Son zamanların en dikkat geçen yerli yapımlarından bir tanesi olan Voidrunner, geliştirilmeye son sürat devam ediyor. Oyun için yayınlanan son videoda ise Facebook'un yakın zaman önce faaliyete geçirdiği 360° video teknolojisi kullanılmış.

Voidrunner önce karşımıza bir beceri oyunu olarak çıkmıştı. Kickstarter üzerinde başlatılan kampanya tamamlanmadan, oyunu geliştiren ekip karar değiştirmişti. Alınan yeni kararlarla birlikte oyunun MOBA türüne evrileceği ve bambaşka bir oynanışla karşımıza çıkacağının altı çizilmişti.

Oyunun MOBA türüne çevrilmesinin ardından, geliştirme süreci hızlandı. Belirli aralıklarla bizlerle videolar da paylaşmaya başlayan ekip, yeni videoyu ise çok kısa bir süre önce takipçileriyle paylaştı. Hemen aşağıda yer alan videoyu, mouse kullanarak sağa sola hareket ettirmeniz mümkün. Eğer Samsung GearVR kullanıcısı iseniz, videonun bu desteğinin de bulunduğunu söyleyelim. MSI'ın Wokstation desteğiyle gerçek zamanlı olarak kaydedilen ve oyunun atmosferine dair oldukça önemli detaylar barındıran o videoyu ise hemen aşağıdan izlemeniz mümkün.

İyi seyirler!

Voidrunner 360° Experience

Voidrunner 360° Experience with Samsung Mobile GearVR support. Rendered real time with MSI Gaming Workstation.Use your phone or move your mouse over the video for free look!Videoda telefonunuzla veya mouse ile etrafınıza bakabilirsiniz! Samsung Türkiye GearVR desteği ile beraber. MSI Türkiye Workstation ile gerçek zamanlı render edilmiştir.

Voidrunner tarafından gönderildi Nisan 2016 Pazar

Asın Bayrakları! İlk Türk Yapımı Sanal Gerçeklik Futbol Oyunu Steam'de Desteklerinizi Bekliyor!

Türk Yapımı MMORPG Kader Mühürleri'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Türk Yapımı Hayatta Kalma Oyunu The Prison Game Kalitesiyle Göz Kamaştırıyor!

YORUMLAR