Başarı'nın Yeni Akıllı Telefonu KAAN A1 Tanıtıldı

Başarı'nın Yeni Akıllı Telefonu KAAN A1 Tanıtıldı

NOKIA, SAMSUNG, LG gibi dünya markalarını Türkiye pazarına kazandıran Başarı Ticaret, geçtiğimiz yıl KAAN adıyla piyasaya sürdüğü akıllı telefonuyla birlikte sıkça gündeme gelmişti. Başarı, şimdi de KAAN’nın 2. modeli olan A1’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

KAAN A1 Teknik Özellikleri:

İlk olarak KAAN N1 modelini piyasaya sunan Başarı Ticaret, yeni akıllı telefonu KAAN A1 üzerinde yer alan Android 7.0 Nougat işletim sistemi, 13 MP arka ve 5 MP ön kamerayla dikkat çekiyor.

Akıllı telefonun Dragontrail Glass teknolojisi ile korunan HD IPS On-Cell ekranı 5 inç genişliğinde. 16 GB dahili depolama alanına sahip olan akıllı telefon, kullanıcılarına artırılabilir hafıza desteği de sunuyor. 2 GB RAM’e sahip yeni KAAN’ın, arka kısmında yer alan parmak izi sensörü ile piyasadaki rakiplerinden çok da farkı yok. Yeni modelin, altın, platin ya da toz pembe olmak üzere 3 seçeneği mevcut.

KAAN A1 Ne Kadar?

Neredeyse araba parasına satılan son model akıllı telefonlara inat, teknik özelliklerine kıyasla uygun ücretlendirilen KAAN A1, 949 TL’ye raflarda yerini alacak. Ayrıca daha önceki akıllı telefon modeli KAAN N1 için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.


YORUMLAR