Yoksa Gmail e-Posta Hizmeti Aylık ve Ücretli Üyeliğe mi Bağlayacak?

Yoksa Gmail e-Posta Hizmeti Aylık ve Ücretli Üyeliğe mi Bağlayacak?

İnternet efsanelerine yeni bir dedikodu daha dahil oldu. Google'ın bundan böyle @gmail.com uzantılı e-posta adreslerini, paralı ve aylık üyelikler şeklinde hizmete alacağı söyleniyor.

Eğer Google’ın hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız @gmail.com uzantılı bir hesaba sahip olmanız gerektiğini de biliyorsunuz. GSMArena web sitesinin bir iddiasına göre @gmail.com e-posta adres uzantısına sahip olmak için aylık 2 dolardan başlayan üyelik paketleri geliyor.

Aşağıdaki sayfa örneğinden de anlaşılacağı gibi 2 dolardan başlayan aylık üyelik paketleri 10 dolara kadar yükselebiliyor. 2 dolarlık paket her hangi bir depolama olanağı sunmazken, 5 dolarlık paket ayda 30 GB e-posta saklama hakkı veriyor.

GSMArena bu üyelik paketlerinin kurumsal firmalar için olduğuna dikkat çekiyor. Bireysel kullanıcılar için henüz böyle bir zorunluluk olmadığının altını çiziyor. Ancak yine de sadece bir @gmail.com uzantısı için ayda 2 dolar ödemek çok da mantıklı bir teklife benzemiyor. Bu iddia ile ilgili olarak Google’dan henüz resmi bir açıklama gelmiş değil.

Google, Postmasters Servisiyle Spam E-posta Gönderenlere Destek Çıkıyor

Gmail'e Yüzlerce Yeni Tema ve Emoji Eklendi

YORUMLAR