Yoksa, LG G5'in Ekranı Hiç Kapanmayacak mı?

Yoksa, LG G5'in Ekranı Hiç Kapanmayacak mı?

LGG5 ekranı hakkında yapılan bir paylaşım, cihazın ekranının asla kararmayacağını işaret ediyor. LG G5 ekranı hep açık kalacak ve kullanıcılara önemli bildirimleri sürekli gösterebilecek. 

Akıllı telefon tutkunlarının heyecanla beklediği MWC 2016’da LG’nin düzenleyeceği konferansta tanıtılması beklenen LG G5, üzerinde konferans saati ve tarihinin yer aldığı bir LG ekranı paylaştı. Bu paylaşımdan anlaşılan LG G5’in ekranın hiçbir zaman kapanmayacağı ve bildirimlerin son derece şık bir şekilde, sürekli görünür olabileceği şeklinde yorumlanıyor. Aşağıdaki animasyon, LG G5'in diğer cihazlardan daha farklı bir hizmet vereceğini açık ve net bir şekilde işaret ediyor. 

Bu yorumun yapılmasının en önemli sebebi paylaşılan animasyonda hemen sol tarafta yazan "Always On" ibaresi. Bu ibare, "Her Zaman Açık" ya da "Her zaman Hazır" şeklinde yorumlanıyor. Bu durumda LG G5'in bildirimlerini, tarihi ve saatini görmek için telefonu açmak gerekmeyeceği kolayca anlaşılabiliyor. Ayrıca animasyonda tüm diğer telefonların ekranları kararırken LG G5'in açık kalması özenle vurgulanıyor.

LG G5'in Resmi Tanıtım Tarihi Açıklandı

LG G5'in Çıkarılabilir Pilli Tasarımı İnternete Sızdı

Merakla Beklenen LG G5'in Detaylı Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR