YouTube, Artık Efsane Rock Gruplarının Bulunamayan Videolarına Ev Sahipliği Yapıyor

YouTube, Artık Efsane Rock Gruplarının Bulunamayan Videolarına Ev Sahipliği Yapıyor

YouTube için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Söz konusu firma, bu aralar kanalındaki "müzik" konusunu daha iyiye götürebilmek için çalışıyor ve bize kalırsa verdiği kararlarla ne kadar başarılı olacağını şimdiden gösteriyor.

Bugünkü haber, efsane rock gruplarını ilgilendiriyor. Daha öncelerde oldukça ünlü olan Music Vault kanalı, nisan ayı gibi tekrar açılmıştı; fakat çok ses çıkarmamıştı. Hatta şu an bile o kanalın geri geldiğini bilen az sayıda insan mevcut. Bunun sebebinin sessizlikleri değil de, kanallarında sadece 1.600 tane videonun bulunmasına bağlıyor, YouTube izleyiciler. 

Yeni anlaşma ile bu tamamen değişiyor. Artık Music Vault'un kanalında tam tamına 12.000 yeni klip mevcut ve bunların bir çoğu efsanevi rock gruplarının bulunması imkansız klipleri.

The Who'dan Bruce Springsteen'e, Aerosmith'ten Korn'a kadar eskilerin yenilerin favori gruplarının neredeyse tüm klipleri artık Music Vault'ta yer alıyor. Ortalama toplam 2.000 saatlik videolarıyla şu an bizler için hazırlar.

Hatta bazı videolarda 2 saatlik konser zamanlarına bile denk gelebilirsiniz. Eğer siz de biraz olsun eskiye dönmek istiyorsanız, gideceğiniz adres belli; Music Vault

Facebook'ta Yapmamanız Gereken Ölümcül Davranışlar.

YORUMLAR