YouTube Fenomeni Cem Korkmaz İntihar Etti!

YouTube üzerinde Mediakraft şirketinde çalıştığı dönem ürettiği videolar ile büyük bir hayran kitlesi edinen, sonradan "Ben Cem" adındaki kendi kanalı ile içerik üretmeye devam eden YouTube fenomeni Cem Korkmaz'ın, intihar ederek yaşamına son verdiği dün ortaya çıktı.

Cem Korkmaz'ın intifhar ettiği, kendisinden bir süre haber alamayan yakınlarının harekete geçmesiyle ortaya çıktı.  Kuşkular üzerine Cem Korkmaz'ın evine giderek evin kapısı açıldı ve Cem Korkmaz ölü halde bulundu.

Cem Korkmaz'ın hayranları bu olay karşısında şok olurken, YouTube fenomeninin arkadaşları Cem Korkmaz'ın depresyonda olduğunu belli etmediğini, herhangi bir sıkıntısı olduğunu ifade etmediğini dile getirdi.

Cem Korkmaz Kimdir?

Cem Korkmaz, YouTube üzerinde Medikraft'a bağlı Oha Diyorum kanalında ürettiği videolar ile tanınmıştı. 1987 yılında Bursa'da doğan Cem Korkmaz, oyunculuk eğitimi almış, oyunculuk ve sunuculuk da yapmıştır. Cem Korkmaz'ı Recep İvedik filmlerindeki "Cep Herkülü" rolüyle de tanıyoruz. Cem Korkmaz'ın babası ise GORA filmindeki "bir cisim yaklaşıyor!" repliğiyle tanıdığımız Muhittin Korkmaz'dır. Cem Korkmaz, Recep İvedik filmleri haricinde farklı tiyatro oyunlarında da rol almıştı.

Cem Korkmaz, Medikraft ile iş ilişkisini sonlandırdıktan sonra "Ben Cem" adını verdiği kendi YouTube kanalını kurmuş ve video içerikleri üretmeye devam etmişti. Cem Korkmaz'ın bu kanaldaki son videosu ise 5 ay önce yayınlanmıştı.

 

YORUMLAR